23 февраля 2021

Amazon пропонує працівникам тисячі доларів за звільнення

Amazon пропонує працівникам тисячі доларів за звільнення
552

Amazon пропонує працівникам тисячі доларів, щоб ті назавжди залишити роботу, що може вплинути на майбутнє знакове голосування в профспілці, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailGazette.

Amazon відновила свою «програму добровільної відставки», яку вона проводила щороку в лютому з 2014-го, пропонуючи своїм працівникам мінімум 1000 доларів, щоб звільнитись і досягти інших кар’єрних успіхів.

Ця програма може суттєво ускладнити майбутні профспілкові голосування на складі компанії в Бессемері, штат Алабама, що може стати першою в історії Amazon профспілкою американських працівників.

Amazon не приховувала свого ставлення проти потенційного об'єднання, і на початку цього місяця група з понад 70 інвесторів, які спільно мають близько 20 мільярдів доларів акцій Amazon, написала лист із закликом до керівницттва припинити свою антипрофспілкову кампанію і залишатися нейтральним .

Працівникам пропонується від 1000 до 5000 доларів, залежно від того, скільки часу і з якими досягненнями вони пропрацювали в Amazon.

Представник Amazon додав: “Amazon має низку різних можливостей, які призначені допомогти працівникам досягти своїх особистих та професійних цілей.

Хоча ми сподіваємось, що співробітники залишаться разом і розвиватимуть свою кар’єру в Amazon, це добровільна програма, яка призначена для надання додаткової підтримки тим, хто вирішить, що Amazon не є частиною їх довгострокового плану кар’єри, і вона пропонується щороку 2014 рік ”.

Читайте також: Клієнти Amazon зможуть голосувати за запуск у серійне виробництво нових гаджетів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги