26 февраля 2021

Імпорт ковбас в Україну зріс у 12 разів за п'ять років

Імпорт ковбас в Україну зріс у 12 разів за п
1067

Україна в останні роки значно збільшила закупівлю м'ясо-ковбасних виробів за кордоном. У 2020 році імпорт ковбас склав 4,7 тисяч тонн, що у12 разів перевищує показник п'ятирічної давності й удвічі більше в порівнянні з попереднім роком, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це йдеться в повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

За підсумками 2020 року було імпортовано 4,7 тисяч тонн м'ясо-ковбасних виробів. Однак незважаючи на зростання таких поставок, частка імпортованих ковбас в загальній пропозиції на українському ринку залишається незначною (1,4%).

«Основними постачальниками м'ясо-ковбасних виробів в Україні є європейські країни. Причому, якщо в натуральному вираженні безумовно лідирує Польща (73%), то в вартісному вираженні перше місце займає Іспанія (43%). Це свідчить про імпорт з боку Іспанії більш делікатесної групи, якою славиться ця країна», - коментує аналітик УКАБ Світлана Литвин.

Експорт ковбасних виробів з України також зростає, проте обсяги його значно менше в порівнянні з імпортом. У 2020 році було експортовано 1,4 тисяч тонн, що у 2,6 рази вище показника попереднього року. Основними країнами-покупцями українських ковбас у 2020 році були: Нігерія (25% експортної виручки), Грузія (21%), Азербайджан (13%), Йорданія (11%) і Молдова (5%).

Читайте також: Імпорт свинини в Україну підскочив більш ніж на 60%

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги