26 февраля 2021

PepsiCo представила міксовані коктейлі Neon Zebra

PepsiCo представила міксовані коктейлі Neon Zebra
1230

Остання інновація PepsiCo полягає в Neon Zebra, безалкогольній лінійці коктейлів з вмістом натурального соку і без штучних підсолоджувачів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на FoodBev Media.

Доступний у чотирьох ароматах - Margarita Mix, Strawberry Daiquiri Mix, Mojito Mix та Whisky Sour Mix - цей випуск має на меті позиціонувати PepsiCo як ключового гравця в категорії міксованих коктейлів.

«Зі зростанням споживання коктейлів вдома ми побачили можливість розширити цю швидкозростаючу категорію за допомогою продукту, який відповідає потребам споживачів для зручності - скоротити час, не шкодячи якості та смаку», - зазначила Емілі Сільвер, віце-президент з питань інновацій, PepsiCo Beverages.

«Neon Zebra додає новий рівень особистості в категорії міксованих коктейлів своїми яскравими ароматами та кольорами та простим у використанні форматом міні-банок, які легко перероблюються», - додала вона.

Читайте також: PepsiCo випускає газовану воду з кофеїном Bubly Bounce

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги