30 марта 2021

Lloyds Pharmacy випустить перший у Великобританії назальний спрей проти Сovid-19

Lloyds Pharmacy випустить перший у Великобританії назальний спрей проти Сovid-19
1276

Lloyds Pharmacy має намір випустити перший у Великобританії назальний спрей, спеціально розроблений для боротьби з Covid-19, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailGazette.

Спрей, який називається Viraleze, виготовлений із «спеціально розробленої противірусної активної речовини, яка безповоротно інактивує понад 99,9% коронавірусу / SARS-CoV-2 протягом однієї хвилини».

LloydsPharmacy заявляє, що активний інгредієнт, астродимер натрію, є "потужним віруцидним агентом, який утворює бар'єр і безповоротно блокує зв'язування білків коронавірусу / SARS-CoV-2 із клітинами слизової оболонки носа, необхідними для зараження".

Роздрібний торговець аптечними товарами також заявив, що спрей "забезпечує шар вологи, який допомагає підтримувати зволоження носової тканини, захищаючи її від сухості та пошкодження".

Його слід застосовувати один раз у кожну ніздрю до чотирьох разів на день.

Lloyds Pharmacy додала, що спрей буде працювати проти "широкого спектра" інших вірусів, таких як грип, ГРВІ та MERS.

Продажі Viraleze запускаються в Інтернеті цього тижня, на полицях магазинів спрій з’явиться з 21 квітня, і коштуватиме 15 фунтів стерлінгів за упаковку з 80 доз.

Читайте також: Австрія заборонить відвідування магазинів без негативного тесту на Covid

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также