09 апреля 2021

У ТРЦ Fontan Sky відкрився Фокстрот з розширеним асортиментом digital і IT-техніки

У ТРЦ Fontan Sky відкрився Фокстрот з розширеним асортиментом digital і IT-техніки
916

Омніканальний ритейлер електроніки і побутової техніки продовжує оновлення й розширення роздрібної мережі зі зміцненням позицій в діджитал-середовищі, щоб бути максимально доступніше до своїх покупців, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На початку квітня компанія відкрила новий торговий об’єкт в центрі Одесі – у ТРЦ Fontan Sky center (пров. Семафорний, 4). Магазин розмістився на першому поверсі, праворуч від центрального входу в ТРЦ.

На торговій площі 599 м кв. представлено оптимальний асортимент основних категорій товарів з акцентом на розширений вибір у digital та IT-напрямках: смартфонів, планшетів, ноутбуків, аксесуарної групи. Перевірити техніку, налаштувати й оплатити можна в спеціально обладнаному сервісному хабі, а по сусідству з ним – оформити покупку частинами із залученням банків-партнерів.

Також є можливість скористатися «омніполицею»: переглянути повний асортимент мережі на  foxtrot.ua і тут же замовити необхідний товар, скориставшись сервісом самовивозу «Фоксаж» або отримати покупку з доставкою додому. Така опція вкрай важлива в умовах пандемії, коли через тимчасові карантинні обмеження у регіоні у магазині можна купити виключно засоби зв’язку.

Відзначимо, що це вже шостий магазин Фокстрот в Одесі і другий – із впровадженням оновленого дизайну. Перший магазин бренду в новому форматі там відкрито на вулиці Пантелеймонівській, 88/1 наприкінці серпня минулого року.

Як раніше зазначалося, Фокстрот анонсував у планах на 2021-2022 фінансовий рік оновити близько 20 магазинів мережі і відкрити 9 абсолютно нових.

Читайте також: Олексій Зозуля: Фокстрот готується до запуску нових об’єктів у дев’яти ТРЦ країни

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги