12 квітня 2021

Maxima впроваджує електронні чеки

Maxima впроваджує електронні чеки
1055

Литовський рітейлер Maxima представив у своїх магазинах електронні квитанції за покупки, щоб надати клієнтам можливість вибору між паперовими або цифровими чеками, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Цифрові квитанції видаються в рамках першого етапу тестування, який відкритий для користувачів мобільних додатків Maxima.

Цифрова версія тестової квитанції автоматично надсилається електронним повідомленням, підключеним до облікового запису користувача, а також зберігається в мобільному додатку.

Maxima розпочала підготовку електронних квитанцій у 2019 році за погодженням з Державною службою доходів та внесенням змін до існуючої системи касових апаратів, щоб мати можливість поступово переходити до цифрових чеків.

Роздрібний продавець сподівається, що отримання електронного чеку буде дуже зручним для клієнтів.

Покупці можуть налаштувати обліковий запис програми лояльності або мобільного додатка Maxima, щоб гарантувати, що вони отримують квитанції за покупку лише в електронному вигляді.

Відповідно, коли покупці роблять покупку та активують свою картку лояльності в магазині, система касового апарату автоматично пристосовується до уподобань і друкований чек не видається.

Читайте також: Maxima тестирует бесконтактные сканеры документов для проверки возраста

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також