12 квітня 2021

Виробник штучного м'яса Impossible Foods оцінив себе у $10 млрд

Виробник штучного м
976

Американський виробник штучного м'яса Impossible Foods запланував до кінця року вийти на біржу і отримати оцінку не менше $10 млрд, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Джерела стверджують, що Impossible Foods розглядає два варіант виходу на біржу: через злиття з SPAC або традиційне IPO. SPAC - це компанія, створена спеціально для злиття з іншою приватною компанією, яка хоче вийти на біржу, уникнувши IPO.

Виробник зараз почав співпрацювати з фінансовим консультантом, який має допомогти йому вести переговори зі SPAC-компаніями. Стартап оцінюють у $10 млрд, що в більш ніж два рази більше, ніж його остання оцінка - $ 4 млрд.

Джерела пояснили, що обговорення залежать від умов ринку. Компанія може передумати і провести ще один приватний раунд фінансування. В Impossible Foods утрималися від коментарів.

Impossible Foods заснував у 2011 році професор зі Стенфорда Патрік Браун. У 2016 році компанія презентувала готовий продукт - котлету для бургера під назвою Impossible Burger, яка реалізується у20 тисячах магазинах. У квітні 2019 року стартап спільно з Burger King запустив у продаж бургер Impossible Whopper із котлетою на рослинній основі.

Згідно з даними Crunchbase, за весь час роботи Impossible Foods залучила $1,4 млрд від інвесторів. Серед них - фонди Khosla Ventures і Horizons Ventures, а також знаменитості, наприклад, Серена Вільямс і Jay-Z.

Читайте також: Impossible Foods выпустит веганский аналог коровьего молока

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також