16 апреля 2021

PepsiCo перевершує очікування

PepsiCo перевершує очікування
1191

PepsiCo знову отримала прибуток у першому кварталі завдяки споживачам, які проводять час вдома та купують більше снеків. Як результат, продажі та прибуток перевершили очікування Уолл-стріт, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Американський продовольчий гігант зафіксував загальний оборот 14,8 мільярда доларів, що на 6,8% більше, ніж рік тому. Чистий прибуток у розмірі 1,7 млрд доларів значно перевершив очікування.

Зокрема, снеки  та готові сніданки (Lay's, Doritos, Quaker) продаються як гарячі пиріжки. Хоча продаж безалкогольних напоїв знаходиться під тиском через закриття індустрії гостинності, PepsiCo змогла частково компенсувати цю втрату, збільшивши продажі таких напоїв, як Bubly та Mountain Dew. Група також додала нові енергетичні напої, що продаються у споживачів, які більше стежать за здоров'ям.

PepsiCo очікує, що продажі безалкогольних напоїв відновляться протягом другого кварталу, оскільки обмеження щодо коронавірусу будуть поступово послаблюватися. Протягом усього року група очікує органічного зростання близько 5 відсотків.

Читайте також: Pepsi MAX представляє нову колу без кофеїну

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги