20 апреля 2021

McDonald's у Флориді платить кандидатам $50 за співбесіду через відсутність бажаючих працювати

McDonald
776

Ресторани McDonald's у Флориді почали платити $50 кожному претенденту, який готовий пройти співбесіду на роботу. Проте це не допомогло вирішити проблему з наймом нових співробітників, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business Insider.

Блейк Каспер володіє 60 ресторанами McDonald's у Флориді по франшизі. Він розповів, що останнім часом нові співробітники з небажанням йдуть працювати до McDonald's. У зв'язку з цим Каспер доручив керуючому придумати неординарний спосіб вирішення проблеми. У результаті вони прийшли до ідеї платити кандидатам за співбесіди.

За словами Каспера, така ситуація на ринку праці викликана декількома факторами: після повторного відкриття закладів в США після локдауну багато компаній стали різко шукати співробітників. Це співпало з підвищенням допомоги з безробіття, що в підсумку і призвело до дефіциту кадрів. Він зазначив, що шукати співробітників ніколи не було так складно.

Однак ідея платити гроші за співбесіду не виправдалася. При цьому найкраще спрацювали нові бонусні програми, завдяки яким ресторани Каспера найняли 115 нових працівників минулого тижня. Крім того, Каспер та інші франчайзі вже заявили про плани підняти стартову ставку до 13$ за годину.

Нещодавнє дослідження Національної федерації незалежного бізнесу показало, що у 42% власників малого бізнесу є вакансії, які вони не можуть закрити.

Читайте також: Перший пішов: в Івано-Франківську відкрився перший МакДональдз

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги