26 квітня 2021

Biedronka отримала штраф за видавання імпортних продуктів за польські

Biedronka отримала штраф за видавання імпортних продуктів за польські
1309

Польська служба контролю споживачів UOKiK оштрафувала Jerónimo Martins, власника роздрібної мережі Biedronka за неправильне маркування продуктів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Регулятор оштрафував португальську роздрібну групу Jerónimo Martins на понад 60 мільйонів злотих (13,2 мільйона євро) за маркування фруктів та овочів, як вирощених у Польщі, у той час, коли вони були імпортовані.

UOKiK заявила, що споживачі, які зробили "патріотичний" вибір, були введені в оману, тоді як уряд заохочував поляків купувати польські продукти для підтримки економіки під час коронавірусної кризи.

Регулятор знайшов докази цього нібито неправдивого маркування у 27,8% магазинів, які були перевірені .

У відповідь Jerónimo Martins, яка управляє мережею Biedronka, заявила категоричний протест звинуваченням, висунутим UOKiK, зазначивши.

Компанія припустила, що кількість заявлених порушень була "незначною" і серед найнижчих на польському ринку, викликаючи "серйозні сумніви щодо неупередженості UOKiK". Група також зазначила, що зменшила кількість помилок маркування у своїх магазинах майже на три чверті з часу попереднього раунду перевірок UOKiK.

UOKiK розпочала провадження проти португальського власника Biedronka у травні 2020 року, заявивши, що споживачі були введені в оману такими продуктами, як бельгійська морква та українські огірки, які були позначені як вітчизняні.

"У магазинах Biedronka споживачів, які хотіли придбати польську картоплю, помідори чи яблука, часто вводили в оману, - йдеться у повідомленні президента UOKiK Томаша Хростного. - Ці порушення були системними та тривалими".

Читайте також: Biedronka выходит на международный рынок

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також