30 апреля 2021

M&M’s відкриває новий інтерактивний магазин в Mall of America

M&M’s відкриває новий інтерактивний магазин в Mall of America
1357

У рамках стратегії по розширенню своєї роздрібного присутності бренд M&M’s, що належить найбільшому у світі виробникові кондитерських виробів Mars Wrigley, відкриває новий магазин. Це буде не просто торгова точка з улюбленими солодощами, але справжній інтерактивний простір, куди дітям і їхнім батькам захочеться повертатися знову, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Новий магазин M&M’s розташується в одному з найбільш популярних моллів США - Mall of America в Міннесоті, який є найбільшим торгово-розважальним центром Північної Америки. Урочисте відкриття магазину заплановано на 1-е травня. Він буде розташований на першому поверсі торгового центру.

Відвідувачі магазину M&M’s зможуть не тільки побродити по торговому простору з незвичайним дизайном і яскравими деталями, але і повеселитися завдяки цілій низці розваг - виразити себе в кольорі, звуці й русі в інтерактивному просторі M&M’s Sweet Moves, піднятися на «Арахісовий пік», залізти на «Шоколадну стіну» і взяти участь у безлічі інших цікавих активностей.

Також у новому магазині будуть продаватися ексклюзивні сувеніри, а солодощі перед покупкою можна буде персоналізувати. Представники бренду справедливо вважають, що покупці обов'язково захочуть зафіксувати в цифровому вигляді найбільш яскраві моменти відвідування магазину та поділитися ними в соціальних мережах.

Якщо ж відвідати сам магазин у любителів бренду з інших країн можливості немає, то на офіційному сайті M&M’s можна «побродити» по ньому віртуально. Цифровий тур навіть дозволяє по-справжньому купувати солодощі під час подорожі по віртуальному простору.

Потрібно відзначити, що 2021 рік стане знаменним для культового бренду M&M’s, який відзначає своє 80-річчя. Цю подію вирішено було відзначити запуском нових продуктів, на зразок M&M’s MIX, розширенням роздрібних продажів і неймовірно успішною рекламою, що дебютувала під час фінальної гри Національної футбольної ліги.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги