07 мая 2021

Торгівельна мережа Rewe першою в Німеччині випробовує безкасові покупки

Торгівельна мережа Rewe першою в Німеччині випробовує безкасові покупки
1091

Rewe першим з німецьких рітейлерів випробовує технологію "Pick & Go". У магазині в Кельні клієнти незабаром зможуть робити покупки, не платячи на касі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Перші тести розпочнуться цього місяця. Намір полягає в тому, щоб відкрити цю технологію для постійних клієнтів до кінця літа. Ті, хто захоче скористатися автономними покупками, мають зареєструватися через спеціальний додаток при вході в магазин. Потім вони можуть взяти з полиць будь-який бажаний товар і просто вийти з магазину. Рахунок-фактура автоматично з’явиться у програмі.

Таким чином клієнти можуть придбати всі види продуктів: фрукти та овочі, сухий корм, заморожену їжу та навіть свіжозварену каву на дорогу. Інтелектуальні камери та датчики на полицях, а також інші високотехнологічні компоненти реєструють все.

Rewe працювала над проектом більше двох років. "Технологічний розвиток стрімкий, - зазначив Крістоф Ельце, директор підрозділу з роздрібної торгівлі в Німеччині. - Головне - знайти потрібних партнерів. Крім того, у роздрібній торгівлі продуктами харчування слід враховувати й інші вирішальні фактори, такі як різні формати, широкий асортимент та різні вимоги, особливо щодо захисту даних у Німеччині".

У кельнському супермаркеті, де проходить тест, працює 13 працівників. "Клієнти дуже вдячні за можливість особистого контакту, - каже Стефан Вайс, керівник відділу продажів у роздрібній торгівлі. - Питанням про товари, асортимент товарів, пропозиції чи поради щодо покупок у майбутньому буде надано більше місця. А ті, хто вважає за краще платити за покупки особисто на касі, все одно зможуть це зробити в будь-який час у цьому магазин".

Читайте також: Рекордний рік для німецького гіганта рітейлу Rewe

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги