14 мая 2021

Україна може втратити ринок меду США

Україна може втратити ринок меду США
847

Сполучені Штати Америки наприкінці квітня 2021 року почали антидемпінгове розслідування стосовно імпорту сирого меду з Аргентини, Бразилії, Індії, України та В'єтнаму за ціною, яку американські асоціації виробників меду вважають нижче справедливої. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

«Ринок США є одним з найбільш перспективних для українських пасічників. За підсумками 2020 року в дану країну було експортовано 8,3 тисяч тонн меду на загальну суму $ 13,6 млн, що у 2 рази перевищує показник роком раніше. У загальній структурі українського експорту меду у 2020 році ця країна займає 10% », - пояснюють в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Відзначається, що за 4 місяці поточного року в США вже було експортовано 1,5 тисяч тонн меду з України, при цьому середня вартість експортованого меду склала $ 2,22 / кг, що на 4% вище середньої ціни експорту в цілому до всіх країн. Крім того така ціна є вищою за оптові ціни на мед на внутрішньому ринку України, які зараз складають 50-55 грн / кг, тому підстави для антидемпінгових заходів є сумнівними.

«Разом з тим, поки відсутня інформація про притягнення Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України до участі в даному розслідуванні. УКАБ закликає міністерство взяти активну участь у даному розслідуванні й захистити інтереси українських виробників і експортерів меду на ринку США, одному з найбільших світових імпортерів меду», - підсумували в асоціації.

Читайте також: Україна збільшила експорт м’яса птиці

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги