19 травня 2021

Німецький рітейлер Tegut став жертвою кібератаки

Німецький рітейлер Tegut став жертвою кібератаки
1232

Німецька мережа супермаркетів Tegut оголосила, що стала жертвою кібератаки наприкінці квітня цього року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESMMagazine.

Нападники отримали дані про компанію та внутрішню інформацію, а потім опублікували їх у Darknet.

Tegut оголосила, що не може остаточно визначити характер даних, отриманих зловмисниками, оскільки група в даний час переглядає свої системи.

Є вказівки на те, що дані, опубліковані зловмисниками, обмежені одним підрозділом компанії та містять інформацію, пов’язану з працівниками.

Роздрібний продавець також визнав, що зловмисники все ще можуть володіти іншими даними компанії, але поки їх не оприлюднювали.

Наразі Tegut тісно співпрацює з органами безпеки для підтримки розслідування, яке триває.

Томас Гутберле, керуючий директор Tegut наголосив: «Ми не заохочуємо злочинну діяльність і не беремо участь у переговорах зі злочинцями. Зараз це призвело до того, що хакери оприлюднили дані компанії. Проте ми усвідомлюємо свою відповідальність і робимо все можливе, щоб захистити клієнтів, співробітників та наших ділових партнерів».

Tegut - остання жертва низки атак кібербезпеки по всій Європі.

Раніше пакувальна фірма Ardagh Group S.A. оголосила, що зазнала інциденту в галузі кібербезпеки, що призвело до певної затримки та перебоїв у частині її бізнесу.

Також ірландська служба охорони здоров’я HSE зазнала нападу минулого тижня, коли зловмисники вимагали викуп від ірландського уряду, який відмовився виконувати вимоги хакерів.

Читайте також: Іспанський стартап Glovo став жертвою кібератаки

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також