19 травня 2021

Authentic Brands готова заплатити мільярд доларів за Reebok

Authentic Brands готова заплатити мільярд доларів за Reebok
1313

Reebok викликала далекосяжний інтерес в Authentic Brands. Власник таких брендів, як Juicy Couture, Nautica та Nine West, готовий заплатити мільярд доларів за спортивну марку, яку Adidas виставила на продаж, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У 2006 році Adidas заплатила за Reebok 3,8 мільярда доларів, і, роблячи це, хотіла дати великому конкурентові Nike можливість заробити свої гроші на американському ринку. Чинна пропозиція Authentic Brands відповідає тому, що очікували аналітики, коли Adidas оголосила про свої плани продати Reebok у лютому.

У 2020 році оборот Reebok зменшився на 19% до 1,4 млрд євро. Це означає, що частка бренду в загальному обсязі продажів Adidas Group скоротилася до 7% порівняно з 18% у 2010 році. План відновлення, який розпочав генеральний директор Каспер Рорстед п’ять років тому, приніс тимчасове пожвавлення, але результати все ж залишились нижче рівня материнської компанії.

Окрім Authentic Brands, у купівлі Reebok зацікавлені Anta Sports, Fila та Cerberus Capital Management. Поки що немає інформації стосовно сум, які вони могли б заплатити за Reebok.

Читайте також: Adidas відзвітувала про падіння продажів і прибутків у 2020 році

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також