08 июня 2021

Абатство Гримберген відкриває інноваційну пивоварню

Абатство Гримберген відкриває інноваційну пивоварню
677

Grimbergen Abbey Brewery стане центром інновацій, поєднуючи пивоварні традиції, почерпнуті з старовинних книг бібліотеки абатства, з інноваційними технологіями для створення унікальних лімітованих партій виняткового пива преміум-класу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

«Бренд Grimbergen знаходиться в центрі нашого зростаючого портфеля крафтового і спеціального пива. Запуск пивоварні в абатстві - важливий крок у розвитку наших спеціальних сортів, світовий попит на які постійно зростає », - зазначив Кєєс 'т Харт, президент і головний виконавчий директор Carlsberg Group - глобального ліцензіата Grimbergen.

Пивоварня Abbey Brewery була побудована в тісній співпраці між абатством Гримберген і Групою Carlsberg.

У новій пивоварні є бар і ресторан, де відвідувачі можуть скуштувати різні сорти пива Grimbergen і поєднувати їх зі стравами з ресторану Fenikshof.

Цього року тут також з'явиться Центр історії пивоваріння, який дасть відвідувачам можливість зануритися в багату спадщину Grimbergen і чарівництво, що стоїть за його інноваційними сортами.

Читайте також: Carlsberg випробує пивні пляшки з низько вуглецевого скла

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги