15 июня 2021

Amazon збільшує мінімальну зарплату своїм працівникам у Німеччині

Amazon збільшує мінімальну зарплату своїм працівникам у Німеччині
863

Amazon гарантуватиме зарплату початкового рівня на своїх німецьких складах в розмірі 12 євро на годину, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESMMagazine.

Німеччина є найбільшим ринком Amazon після США, а профспілка Ver.di організовує страйки на підприємствах Amazon у країні з 2013 року на знак протесту проти низької оплати та поганих умов праці.

Збільшення заробітної плати набуває чинності з липня і порівнюється із зарплатою початкового рівня, яка становить лише 11,30 євро на годину в деяких місцях, хоча в інших місцях зарплата перевищує 12 євро.

Заробітна плата Amazon перевищує нинішню мінімальну зарплату в Німеччині - 9,50 євро на годину.

Минулого місяця профспілка Ver.di закликала працівників Amazon у Німеччині страйкувати в семи розподільчих центрах через відмову онлайн-гіганта вступати в переговори.

Посадовець Ver.di заявив, що підвищення - це найменше, що компанія могла зробити після того, як вона отримала чудовий прибуток за останні місяці, і що заробітна плата все ще не відповідає її вимогам для багатьох працівників.

Прес-секретар Amazon у Німеччині заявив, що всі співробітники отримуватимуть підвищення, а подальші збільшення заплановані на майбутнє.

Читайте також: Регулятор ЄС має намір оштрафувати Amazon на $ 425 млн

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также