17 июня 2021

Google показала інтер'єр свого першого «магазина майбутнього»

Google показала інтер
768

У торговій точці, розташованій в районі Челсі в Нью-Йорку, відвідувачі зможуть випробувати всі продукти і послуги IT-гіганта, а також отримати технічну підтримку, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

На прилавках роздрібного магазину будуть представлені смартфони Pixel, ноутбуки Chromebook, гаджети Nest, носимі пристрої Fitbit і багато іншого. Там же можна буде ознайомитися з сервісами та послугами компанії, отримати консультацію, просто поспілкуватися з однодумцями та взяти участь в освітніх заходах. Іншими словами, перед нами аналог Apple Store, але від Google.

Про те, яким буде новий магазин, стало відомо за день до його відкриття з офіційного повідомлення компанії з фотографіями інтер'єру. У кращих сучасних традиціях при проектуванні магазину дуже багато уваги було приділено дизайну. На відвідувачів чекає велике і світле приміщення, розбите на окремі зони. Наприклад, у ньому є окремі кімнати, де люди можуть побачити, як працює функція камери нічного бачення у смартфонів Pixel. В іншій зоні можна ознайомитися з ігровим сервісом Google Stadia, запустивши гру на телефоні, а потім продовживши перегляд на великому екрані.

Будуть там і концептуальні зони, на кшталт круглої скляної інсталяції, званої простором уяви. Перебуваючи всередині, можна буде оцінювати технічні досягнення Google в геть новому світлі. Перший час зона використовуватиметься для демонстрації Google Translate. Якщо відвідувач скаже фразу англійською мовою, то почує у відповідь її переклад на 24 мови, одночасно з цим текст відобразиться на екрані. Повідомляється, що в оформленні інсталяції брав участь відомий дизайнер з Токіо.

Потрібно відзначити, що даний крок виглядає досить незвичайним для компанії Google, яка отримує основний дохід від цифрової реклами. Так, минулого рокуця сфера діяльності принесла власнику знаменитого пошуковика 147 мільярдів доларів або 80% від загальних надходжень. Доходи від продажів апаратних продуктів у компанії зовсім невисокі. Проте, поява подібної торговельної точки дозволить виробнику зайвий раз привернути увагу до своїх творінь.

До того ж у Google сподіваються, що магазин надасть можливість налагодити більш тісний зв'язок зі споживачами, завдяки чому можна буде краще розуміти їхні потреби і створювати на основі отриманого досвіду більш цікаві продукти.

Читайте також: Google побудує мегакампус у Каліфорнії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги