17 июня 2021

Мережа британських універмагів Selfridges виставлена на продаж

Мережа британських універмагів Selfridges виставлена на продаж
753

Велика мережа британських мультибрендових магазинів Selfridges виставлена на продаж. Сума угоди може перевищити 4 млрд фунтів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Це випливає з офіційної заяви холдингу Wittington Investments Ltd, що належить родині Вестон, власникам універмагів. На продаж виставлені торгові простори загальною площею близько 600 тисяч квадратних метрів, зокрема головний магазин на Oxford Street у Лондоні.

Універмаги Selfridges вже тривалий час були збитковими. Головною причиною стала конкуренція з онлайн-рітейлом. З тієї ж причини закрила всі свої магазини і Debenhams. Пандемія не дала шансу поліпшити фінансове становище мережі Selfridges.

Перший універмаг Selfridges був заснований Гаррі Гордоном Селфрідж у 1908 році. За більш ніж столітню історію мережа змінювала власників кілька разів, у 2003 році її придбала сім'я Вестон - за 598 млн фунтів. В якості інвест-консультантів власники залучили фахівців банку Credit Suisse.

Читайте також: Легендарна мережу Debenhams закрила всі магазини та пішла з ринку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги