18 июня 2021

ООН: Посуха може стати «наступною пандемією»

ООН: Посуха може стати «наступною пандемією»
1164

Дефіцит води і посуха можуть завдати шкоди, за масштабами можна порівняти з пандемією COVID-19. Такий прогноз зробили в Організації Об'єднаних Націй, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Посухи, за даними ООН, вже призвели до економічних втрат на суму не менше $ 124 млрд і торкнулися більше 1,5 млрд людей у період з 1998 по 2017 рік. В ООН не виключають, що цифри занижені.

Близько 130 країн можуть зіткнутися з підвищеним ризиком посухи в цьому столітті. Ще 23 країни зіткнуться з нестачею води через зростання населення, а 38 країн постраждають від обох сценаріїв.

Спеціальний представник ООН щодо зниження ризику стихійних лих Мами Мізуторі додає, що посуха, подібно вірусу, має тенденцію тривати довгий час, мати широкий географічний обхват і наносити побічний збиток.

Світ до точки неповернення наблизило погіршення грунтів, додає виконавчий секретар Конвенції ООН по боротьбі з опустелюванням Ібрагім Тіав.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги