22 июня 2021

Компанія FedEx підписала багаторічну угоду про використання автономного транспорту

Компанія FedEx підписала багаторічну угоду про використання автономного транспорту
807

Компанія FedEx та американський виробник автономних вантажівок Nuro підписали багаторічну угоду про тестування автономного автомобіля для доставки у рамках виробничих процесів логістичного оператора. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Як повідомляють джерела, програма посиленої співпраці обговорюється з квітня поточного року. Початковим завданням є визначити слабкі місця під час експлуатації автономних транспортних засобів у реальних умовах.

За словами Ребекки Йонг, віце-президента з інновацій корпорації FedEx, компанія була започаткована як інноваційна, і нові рішення є основою її успіху у бізнесі. Тому нинішня співпраця з Nuro розглядається як істотне продовження прийнятої стратегії.

Тим часом у компанії Nuro повідомили, що вони розробляють власну технологію автономного автомобіля уже майже п’ять років. На сьогодні такі машини у тестовому режимі використовують деякі мережі ресторанів, аптек та продуктових магазинів. Але співпраця з таким лідером світової логістичної галузі, як FedEx, відкриває набагато більше можливостей.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги