23 июля 2021

Компанія Oetker розділяється через внутрішньосімейні розбіжності

Компанія Oetker розділяється через внутрішньосімейні розбіжності
1200

Німецька міжнародна компанія Oetker, що займається виробництвом пекарського порошку, сумішей для тортів, замороженої піци, пудингів, кукурудзяних пластівців тощо, почала процес поділу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Багато років всередині керівництва компанії Oetker тривали розбіжності, в основному сімейного характеру. У зв'язку з цим група компаній оголосила про розділення на дві частини.

До групи Oetker входять понад 400 компаній і тепер вони розділяться на два незалежно діючих підрозділи по двом сімейним лініям. Усього в родині Рудольфа Августа Еткера (він займався відновленням компанії після Другої світової війни і помер у 2007 році) вісім дітей від трьох шлюбів. Кожному з них належить по 12,5% акцій. Деякі зі спадкоємців володіють продуктовим підрозділом компанії (сюди входять заморожена піца, інгредієнти для випічки і готова випічка). Тепер вони отримають контроль над броварнею Radeberger і низкою дрібніших компаній.

Інша група акціонерів стане управляти виробником ігристих вин Henkell, винним онлайн-бізнесом Belvini, деякими компаніями в секторі готельного менеджменту, хімічною компанією Budenheim KG і колекцією творів мистецтва Рудольфа Августа Еткера.

Процес поділу завершиться до кінця 2021 року. Відзначається, що на працівниках компанії це ніяк не відіб'ється.

Читайте також: Dr. Oetker прекратила выпуск шоколадной пиццы

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также