28 июля 2021

Мережа магазинів IQOS у Великобританії буде повністю закрита

Мережа магазинів IQOS у Великобританії буде повністю закрита
1147

Через два роки після того, як Philip Morris заявила про плани розширити британську мережу, стало відомо про намір повністю її закрити. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Перший магазин IQOS у Великобританії відкрився у 2016 році в Лондоні. З тих пір мережа збільшилася до 16-ти торгових точок, розташованих не тільки в столиці Великобританії, але також у Манчестері та Брістолі. Плани, які були викладені Philip Morris International до пандемії Covid-19, передбачали відкриття сотень магазинів IQOS по всій країні.

Однак у підсумку щось пішло не так і згідно The Times, IQOS так і не вдалося завоювати популярність у Великобританії. В результаті вирішено було повністю закрити мережу магазинів бренду на території країни і повністю перейти на онлайн-торгівлю. Також товари IQOS будуть як і раніше доступні в різних великих магазинах і супермаркетах. Повідомляється, що вже було звільнено 60 осіб, які працювали в роздрібному агентстві компанії.

При цьому представник Philip Morris, з яким вдалося зв'язатися The Times, стверджує, що бренд як і раніше є дуже популярним в країні. Більш того, заявлено, що саме IQOS займає топові позиції в рейтингах продажів бездимних сигарет. І якщо це так, то закриття мережі магазинів сталося зовсім не через різкий спад інтересу британців до бренду, але з яких-небудь інших причин. Можливо, що настільки спеціалізовані магазини виявилися не особливо затребуваними в епоху пандемії коронавируса і не виправдали покладених на них надій.

Читайте також: Philip Morris виступила за заборону продажу сигарет на території Великобританії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги