30 июля 2021

Відкриття «Всесвіту»: нові магазини на орбіті!

Відкриття «Всесвіту»: нові магазини на орбіті!
1259

Минулого тижня у мережі «Комп’ютерний Всесвіт» відбулось урочисте відкриття магазину нового формату у місті Мукачево (Закарпатська область). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Це – черговий магазин нового формату, що вигідно вирізняється від попередників. Окрім креативних дизайнерських рішень цей красень може похвалитись зручною для клієнтів відкритою викладкою товару та розширеним асортиментом товару й гаджетами преміум сегменту.

Програма урочистого відкриття передбачала безпрограшну лотерею знижок та подарунків для гостей заходу.

Адреса нового магазину: Мукачево, площа Кирила і Мефодія 18/2.

До речі, не зайвим буде нагадати, що протягом кількох місяців «Комп’ютерний Всесвіт» також реалізував відкриття пнових магазинів у Житомирі, Пологах, Пирятині, Ніжині та Мелітополі. Усі вони вдало зарекомендували себе, а мережа на сьогоднішній день представлена вже у 17 областях України.

«Комп'ютерний Всесвіт» працює на ринку понад 19 років. На сьогоднішній день це - одна з найбільших мереж, що займається роздрібною торгівлею комп'ютерної, мобільної техніки і аксесуарів, а також надає повний спектр супутніх послуг.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также