05 августа 2021

Мінекономіки та GIZ допомагають підприємствам ставати більш енергоефективними

Мінекономіки та GIZ допомагають підприємствам ставати більш енергоефективними
1435

4 серпня досягнуто домовленість про подальші кроки у рамках проекту з міжнародної технічної допомоги «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який впроваджується Мінекономіки та компанією GIZ, яка діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на заступника міністра економіки Сергія Теленика.

Заступник Міністра вважає проект стратегічним з огляду на його спрямування – ощадливе споживання ресурсів у виробничих галузях: «Енергоефективність підвищує конкурентоспроможність країни. Тому наше спільне із міжнародними партнерами завдання – продемонструвати українським компаніям економічні й технічні переваги політики енергоефективності. Ми високо цінуємо підтримку України Урядом Німеччини і готові поглиблювати цю співпрацю».

У рамках співпраці GIZ та Мінекономіки підвищують рівень обізнаності про енергоефективність та потенціал енергозбереження серед вітчизняних підприємств. Загалом проект просувається за чотирма напрямками: розвиток ринку енергоефективності, інноваційне навчання у цій сфері, запровадження відповідних державних механізмів стимулювання у промисловості та підтримка пілотних проектів.

В межах проекту обрано чотири пріоритетні галузі:  хлібопекарська, молокопереробна, машинобудування та виробництво неметалевих будматеріалів. Передбачена співпраця із сотнею партнерських підприємств задля підвищення енергоефективності. Також 35 місцевих експертів отримали супровід, технічну та консультаційну підтримку у здійсненні 63 енергоаудитів згідно з міжнародним стандартом ISO 50002. Набутий досвід узагальнено у двох посібниках.

Галузеві асоціації та торгово-промислові палати отримують допомогу у створенні та координації навчальних мереж енергоефективності (LEEN). Вже сертифіковано для супроводу мереж 10 модераторів та 10 інженерів-консультантів. Вісім підприємств отримують підтримку у запровадженні систем енергомоніторингу.

За підрахунками, 63 енергоефективні заходи, які  вже впроваджені підприємствами упродовж перших шести місяців 2021 року, заощаджують майже 8 тис. МВт×год/рік та зменшують викиди у атмосферу у еквіваленті понад 2 тис. тонн  CO2.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также