14 сентября 2021

В Україні створять лабораторію для перевірки якості вина

В Україні створять лабораторію для перевірки якості вина
491

Держпродспоживслужба пропонує створити лабораторію для проведення аналізу якості виноробної продукції, через відсутність інших можливостей прибрати з полиць неякісні вина сумнівного походження. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

«Для того, щоб прибрати з полиць магазинів неякісні вина сумнівного походження, потрібно мати можливість для широкого виявлення. Тож, Держпродспоживслужба пропонує створити лабораторію з проведення аналізу за якістю виноробної продукції. Ядерно-магнітний резонансний спектрометр для цієї лабораторії буде передбачено в плані закупівель відомства», – заявила очільниця служби Владислава Магалецька.

За її словами, лабораторія може бути створена на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, для чого необхідно закупити відповідне обладнання, або така лабораторія може бути створена бізнесом й акредитована за встановленою процедурою.

Магалецька зауважила, що проблема фальсифікації виноробної продукції існує не лише в Україні.

Скандал з фальсифікацією вина, яке йде на експорт, у тому числі до Східної Європи, стався в такій країні як Італія. Один з найбільш відомих прикладів — це затримання поліцейськими цієї країни організованої групи, які підробляли і відправляли на експорт тосканські вина дуже відомої марки. Сума операцій оцінювалася в 400 тисяч євро на місяць.

Магалецька закликала споживачів проявляти пильну увагу до якості продукції, купувати вино в офіційних торговельних мережах, звертати увагу на маркування і в разі сумнівів щодо якості продукції звертатися по допомогу до Держпродспоживслужби.

Читайте також: Мінекономіки ініціює регулювання електронної комерції для захисту прав споживачів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также