21 сентября 2021

12-поверховий магазин Uniqlo відкрився після реконструкції

12-поверховий магазин Uniqlo відкрився після реконструкції
859

Японський фешн-ритейлер Uniqlo вперше у своїй історії відкриє власну кав'ярню на площах одного з магазинів. Кафе прийматиме клієнтів на верхньому поверсі 12-поверхового флагманського універмагу в районі Гінза в Токіо. Магазин традиційно є одним з найбільш відвідуваних як серед місцевого населення, так і серед іноземних туристів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Портал Japan Today повідомляє, що флагманський магазин Uniqlo Ginza готовий вітати покупців після повної реконструкції, у результаті якої торговий простір став ще більш захоплюючим. На верхньому поверсі комплексу тепер працює Uniqlo Coffee - перший заклад подібного роду в історії компанії. Своїм клієнтам кав'ярня пропонує спробувати нову каву Uniqlo Original Blend Coffee, як в гарячому, так і в холодному вигляді, за демократичною ціною - 200 ієн, що еквівалентно приблизно 50 гривням. У меню також представлені і більш дорогі напої, а також знамените масляне печиво з церкви, розміщеної по сусідству кондитерської Ginza West.

Співпраця з кондитерською є не єдиним досвідом для оновленого Uniqlo - у магазині також можна придбати товари від магазину канцелярських товарів Itoya, аромати Kyukyodo, аксесуари ручної роботи Takumi і навіть футболки театру кабукі Kabukiza.

Серед нових можливостей, які Uniqlo Ginza пропонує своїм клієнтам - салон костюмів з можливістю індивідуального припасування одягу по фігурі, технологічна Фотобудка і магазин свіжих квітів.

Читайте також: Uniqlo випустив колаборацію з аніме

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также