23 сентября 2021

В Україні закрили понад 40 виробників масла

В Україні закрили понад 40 виробників масла
1374

З початку 2021 року зафіксовано 198 порушень, пов'язаних з фальсифікацією вершкового масла. Припинено оборот 556 кг продукту і вилучено 2,4 тонни масла, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«Солодковершкове масло є продуктом, який чи не найчастіше підробляється недобросовісними виробниками. Тому Держспоживслужба постійно контролює молочну продукцію, яка представлена в закладах громадського харчування та торгівлі, на наявність фальсифікату. Наше завдання - щоб українські споживачі отримували якісну і безпечну продукцію», - розповіла голова Держспоживслужби Владислава Магалецька.

Всього з початку року проведено 9800 моніторингів діяльності суб'єктів господарювання, що здійснюють оборот солодковершкового масла, і більше 2 тисяч перевірок підприємств торгівлі та громадського харчування на предмет виявлення фальсифікації традиційних молочних продуктів. Відібрано 871 зразок молочної продукції, серед яких за результатами лабораторних досліджень у 45 випадках виявлено жири немолочного походження.

Прийнято рішення про тимчасове припинення виробництва 43 операторів ринку. На виробників оформлено 156 приписів про усунення невідповідностей, пов'язаних з впровадженням програм передумов системи управління безпечністю харчових продуктів на підприємстві. На 21 посадову особу винесені постанови про порушення.

«Крім того, є випадок добровільного вилучення з продажу партій продукції на основі рисової муки під брендом Nestlé SA, яка мала невідповідність - підвищений вміст кадмію для стандартів дитячого харчування. Так, компанія ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держспоживслужбу про вилучення в січні-лютому 2021 року з обігу і зняття з продажу в торгівельній мережі понад 6,4 тонн (каші для дитячого харчування). Вилучена продукція утилізована відповідно до норм чинного законодавства», - зазначили у відомстві.

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также