04 октября 2021

Український павільйон на Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai відкритий для відвідувачів з понад 200- країн світу

Український павільйон на Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai відкритий для відвідувачів з понад 200- країн світу
1112

Першого жовтня відбулось урочисте відкриття Українського павільйону в рамках Всесвітньої виставки Expo 2020 Dubai. Україна вперше за багато років представлена власною локацією на виставці Eхро - міжнародній події #1, яка консолідує досягнення людства та визначає пріоритети майбутнього. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Мінекономіки.

Шестимісячну програму українського павільйону розпочали з урочистого відкриття за участі заступника Міністра економіки України Михайла Лева та заступника Міністра економіки ОАЕ з питань міжнародної торгівлі та промисловості пана Абдули Аль-Салеха, українських школярів у м. Дубай та представників діаспори.

«Україна вперше презентує світові власний павільйон на Експо. Нашою метою є продемонструвати, що наша країна – це, насамперед, про інтелект, технології та інновації. Саме це має бути уособленням України в очах усього світу.

Тема нашого павільйону має назву «Смарт Україна: єднаючи світ. Ми хочемо об'єднати людей навколо глобальних проблем та того, як жити, чути та почуватися смарт уже сьогодні», – підкреслив заступник Міністра економіки України Михайло Лев.

Український павільйон на виставці «Експо-2020» - це єдиний простір, поділений на три тематичні групи: розумне життя, розумне мислення, розумні почуття. Кожна з груп розкриває можливості раціонального, технологічного та екологічного існування крізь призму технологій та інструментів, доступних сьогодні більшості населення світу. Внутрішнє наповнення павільйону показує унікальність та самобутність українського народу, нашої культури крізь призму сучасних технологій. Основний акцент зроблено на інноваціях, які роблять побут екологічним, енергомістким та раціональним.

Павільйон України загальною площею 2600 кв. м оформлено з використанням української стилістики та орнаменту, архітектурний образ втілює ідею колоса пшениці. На кожному з чотирьох поверхів павільйону розміщено стенди українських інноваційних компаній, які презентують свій унікальний продукт. Усі експозиції об’єднані навколо ідеї можливості сталого розвитку «нового інноваційного та мобільного суспільства», що існує в гармонії з природою.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также