19 октября 2021

Бельгійські підприємці протестують проти безкоштовних повернень товару

Бельгійські підприємці протестують проти безкоштовних повернень товару
1098

Бельгійська організація незалежних підприємців UNIZO закликає до загальноєвропейської заборони на безкоштовні повернення товарів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

В організації вважають, що заборона буде корисною як для клімату, так і для невеликих інтернет-магазинів: останні змушені слідувати за глобальними гігантами електронної комерції, які можуть без втрат пропонувати безкоштовні повернення.

Голова UNIZO Денні Ван Аше обурюється: «Можливість замовляти речі імпульсивно, знаючи, що згодом ви зможете повернути їх все - і безкоштовно ... Навіть ті, хто це робить, в глибині душі розуміють, що щось не так. Це суперечить усім здоровим принципам сталого розвитку, Адже ніщо не дається даром».

На думку UNIZO, і навколишнє середовище, і місцева економіка сильно страждають від політики безкоштовного повернення, але збиток залишається прихованим від очей покупців.

«Люди все частіше роблять замовлення через Інтернет, оскільки знають, що завжди можуть передумати. Заборона на безкоштовне повернення призведе до того, що споживачі будуть замовляти менш імпульсивно і повертатимуть менше товарів до інтернет-магазинів. Така заборона також означає, що місцеві інтернет-магазини зможуть почати стягувати правильну ціну за можливі повернення, - стверджує Ван Аше. - Крім того, у них знизяться витрати, оскільки вони будуть отримувати менше повернень».

Тому його організація UNIZO закликає європейських і національних політиків почати вписувати заборона на безкоштовні повернення до закону.

Читайте також: Через страйк закрилося більше сотні магазинів Lidl

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также