Біткоїн вперше в історії подорожчав до $ 66 тисяч

Котирування біткоїна в середу, 20 жовтня, відновили історичний максимум - криптовалюта переступила поріг спочатку в $ 65, а потім в $ 66 тисяч, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Investing.com.
На 17.07 за Києвом біткоїн торгувався по $ 66 007 за одиницю криптовалюти. З початку торгів його ціна зросла на 5,4%, або більш ніж на $ 3 тисячі.
Біткоїн зростає на успіху біткоїнового ETF - у перший день торгів він показав другий в історії оборот дебютного дня після вуглецевого ESG-фонду BlackRock: папери ProShares Bitcoin Strategy ETF на торгах 19 жовтня подорожчали на 4,9%, власників змінили понад 24 млн акцій, а оборот наблизився до $ 1 млрд.
Ще до запуску ETF на біткоїни аналітики передбачали зростання криптовалюти до кінця року. Цьому сприяє, зокрема, обіцянка SEC забороняти криптовалюти і будь-яким іншим способом «кошмарити» індустрію. До того ж, зазначають експерти, нинішня економічна ситуація у світі підштовхує інвесторів до вкладень в ризикові активи, в тому числі і в криптовалюти.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: купить биткоин, цена биткоина, новости экономики, инвестирование в криптовалюту
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар