22 октября 2021

3 листопада 2021 Жанна Єнікєєва проведе тренінг МЕРЧАНДАЙЗИНГ ONLINE в рамках 24-ї Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2021

3 листопада 2021 Жанна Єнікєєва проведе тренінг МЕРЧАНДАЙЗИНГ ONLINE в рамках 24-ї Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2021
1408

3 листопада 2021 р. в рамках 24-ї Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2021 тренер з трейд-маркетингу і мерчандайзингу Тренінгового Центру TradeMasterGroup Жанна Єнікєєва проведе тренінг на тему: МЕРЧАНДАЙЗИНГ ONLINE - як перейти в онлайн.

Сьогоднішні реалії свідчать про тенденції щодо переходу більшості бізнесів в онлайн у зв’язку із складнощами ведення офлайн діяльності в умовах пандемії та карантинних заходів. Саме тому тренінг буде актуальний для широкої бізнес-аудиторії та особливо для працівників, відповідальних за закупівлі, продажі, створення контенту, а також керівників приватних магазинів та починаючих підприємців.

Під час тренінгу Жанна Єнікєєва детально розкриє тему організації мерчандайзингу в online, розкаже про методи просування товарів в інтернеті згідно з місіями покупців і їх потреб та розгляне комплекс питань щодо:
- вибору постачальників і роботи з ними;

- формування та розширення асортименту продукції;

- наповнення складу магазину;

- контролю за якісним виконанням продажів у форматі Дропшипінг;

- пошуку клієнтів і ведення клієнтської бази;

- обробки інтернет-замовлень, вхідних дзвінків, повідомлень і email-запитів;

- ефективного проведення консультацій, використання методів активних продажів;

- роботи над збільшенням середнього замовлення;

- післяпродажного обслуговування;
- створення контенту і організації роботи копірайтерів;

- формування репутації компанії;

- співпраці з дизайнерами, фотографами, операторами та іншими творчими людьми.

Жанна Єнікєєва, тренер з трейд-маркетингу та мерчандайзингу Тренінгового Центру TradeMasterGroup. Має 10-річний досвід роботи в торгівлі, зокрема, займалась розробкою планограм, акцій та програм мотивації торгового персоналу для різних бізнесів. 
Вела мерчандайзинг проекти у великих компаніях фуд і нон-фуд ритейлу, будівельних магазинах, серед яких: проект мерчандайзинг Loreal, ТД «Мегаполіс», Global Spirits, ТМ «Ажур», «Тайфун-2000», ТМ «Олком» та інші. Жанна є автором і творцем дуже товариського бота, який навчає мерчандайзингу в Телеграм каналі (@merchik_bot) та Спікером Ділової програми BABY EXPO, NonFoodMaster-2021.

Навчання у тренера пройшли такі компанії: TDK, «Теле Світ», «ТБ Взуття», Mama Italiano, Motto / ТОВ «ПАЛЕГІО ТРЕЙД», ТОВ «Ніка Продсервіс», «Фокстрот», «Маркінформ», UniBever, «Гараж Мобайл Груп», Fidesco SRL, ABM Cloud, ТОВ «Мерчандайзинг ЮА», «ЗОВНІШТОРГРЕСУРС», ТОВ «Маркет Плюс», ТОВ «ТД КАЛИНА», Копійочка / ТОВ «НЬЮ ВІТА ГРУП», ТОВ «Малбі-Фудс», «Вакагруп мерчандайзер», «Фора», ТОВ «Україночка», «РАС Руан», «Молочний Альянс», «ЛК Транс»/Лоток та інші.

Для реєстрації на тренінг перейдіть за посиланням ТУТ та заповніть форму.

24-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв відбудеться з 2 по 4 листопада у Міжнародному виставковому центрі столиці. Захід є головною подією харчової промисловості – WorldFood Ukraine 2021, де на учасників чекатимуть кращі пропозиції продуктів харчування, напоїв, обладнання, пакування, технологій і послуг для розвитку бізнесу.

Отримати запрошення на захід можна на сайті WorldFood Ukraine.
Використовуйте при реєстрації промокод TRADE21 та приєднуйтесь до події безкоштовно.

Читайте також: Категорія модних товарів LVMH продовжує зростати

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также