Роботи-офіціанти почнуть обслуговувати відвідувачів японських ресторанів

Японський холдинг Skylark Holdings запровадить безпілотне обслуговування в мережі своїх ресторанів в 2022 році, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Nikkei Asia.
У ресторанах Skylark Holdings у 2022 році відвідувачів зустрічатимуть роботи. Андроїди BellaBot, створені китайським стартапом Pudu Robotics, пересуваються на коліщатах. Екрани моніторів, за допомогою яких вони зможуть спілкуватися з відвідувачами, виконані у формі котячої мордочки.
Передбачається, що Bellabot зможе виконати всі стадії обслуговування клієнта: прийняти замовлення, проконсультувати по меню, зібрати посуд і розрахувати відвідувачів.
У 2022 році холдинг Skylark використовуватиме 1 тисячу роботів, а до 2023 року збільшить їх кількість у 2 рази. Очікується, що до кінця 2022 року роботи BellaBot з'являться в 60% ресторанів холдингу. Перші роботи-офіціанти почнуть працювати в ресторанах Gusto і Syabuyo shabu.
Читайте також: Fozzy Group першою в Україні запустила повністю роботизовану складську зону із роботами типу AGV
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: Новости производителей, робот-официант, Ритейл, мировые производители, производство
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар