21 октября 2021

Fozzy Group першою в Україні запустила повністю роботизовану складську зону із роботами типу AGV

Fozzy Group першою в Україні запустила повністю роботизовану складську зону із роботами типу AGV
1576

У вересні Fozzy Group розпочала проєкт з роботизації складської зони у розподільчому центрі у с. Квітневе (Київська обл.). Роботи будуть займатися переміщенням товарів у межах складу для подальшого збереження, відбірки та завантаження. Це дозволить компанії збільшити продуктивність обробки товарів та забезпечити високу точність їхнього збирання, повідомляє TradeMaster.UA.

«Вибуховий ріст роботизації складської галузі розпочався у 2020 році, коли почав активно зростати сегмент електронної комерції. Fozzy Group – це компанія, яка інвестує у технології, тому ми одними з перших у сфері харчового рітейлу вУкраїні почали використовувати автоматизовані рішення на своїх складах. Після завершення цього пілоту у розподільчому центрі у Квітневому, ми плануємо з січня 2022 року масштабувати роботизацію і на інші логістичні центри, які працюють з компаніями нашої групи», - говорить директор з логістики Fozzy Group Мачей Гавронські.

За його словами, ефективність цього проєкту висока:

- у 2-3 рази зростає продуктивність праці;

- на 99% забезпечена безпомилковість операцій;

Як це працює?

Наразі 31 робот у тестовому режимі займається переміщенням товарів у межах окремої складської зони. Водночас працівники складу продовжують приймати та відвантажувати товари, перед тим як вони відправляться у магазини.  

Вантажопідйомність одного робота становить 40 кг, швидкість роботи – 2 м/с. Робот може працювати від 10 до 12 годин в автономному режимі залежно від режиму експлуатації. Потім робот автоматично стає на зарядку, і після повної зарядки приступає до виконання нового завдання.

«Ми задоволені тим, як швидко нам вдалось реалізувати цей проєкт разом з китайською компанією Geekplus, яка є виробником роботів. Це перший запуск моделі роботів Geekplus RS-2 за межами Китаю, тобто перший у Європі та перший у сфері food&drink retail. Важливо розуміти, що мета роботизації – це не повна заміна людської праці, а скоріше підвищення її ефективності. Завдяки цьому проєкту, ми зможемо вивільнити ресурс для роботи в інших напрямках, де потрібен більш інтелектуальний та персональний підхід», -  повідомив керівник проєкту Департаменту розвитку складської логістики Сергій Мукоїд.

Читайте також: Fozzy Group завершила трансформацію процесу закупівель


По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги