23 октября 2021

Акції Tesla оновили історичний максимум

Акції Tesla оновили історичний максимум
1243

Акції Tesla під час торгів 23 жовтня виросли майже на 1,8% і досягли нового історичного максимуму - $ 910 за акцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на TheBell.

Станом на 21:33 вони коштували $ 908,2, що на 1,6% більше рівня закриття. Статок засновника компанії Ілона Маска, згідно з рейтингом Forbes Real-Time, в цей же час зріс на $ 3 млрд і оцінювався в $ 229,2 млрд.

Tesla завдяки зростанню ціни акцій на короткий час перевершила за капіталізацією Facebook, пише Bloomberg. Видання також зазначає, що компанія стала на крок до ближче до вступу в елітну групу компаній, чия ринкова вартість складає $ 1 трлн.

З початку року Tesla зросла майже на 28%. З червня цього року - після коливань - вона зростає завдяки хорошим квартальним звітам. У третьому кварталі, згідно з опублікованим напередодні звітом, автовиробник показав рекордний прибуток в $ 1,6 млрд на рекордну виручку в $ 13,8 млрд, з якої $ 12 млрд припало на електромобільний бізнес.

Читайте також: Ілон Маск оголосив про перенесення штаб-квартири Tesla до Техасу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги