25 октября 2021

Coca-Cola випробовує продаж напоїв на розлив

Coca-Cola випробовує продаж напоїв на розлив
1083

Coca-Cola запустила у Швеції пілотну програму для напоїв, які можна багаторазово наповнювати, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Випробування проходить у Стокгольмі в універмазі АТС - «живій лабораторії» Reitan Convenience - у співпраці з контейнерами для напоїв GLACIAL.

Концепція дозволяє споживачам поповнювати придбані або привезені контейнери для напоїв і вибирати з більш ніж 60 смаків, більшість з яких недоступні в розфасованих форматах.

У 2020 році Coca‑Cola Europacific Partners (CCEP) розпочала кліматичні стратегії всієї групи з метою досягнення нульових викидів парникових газів до 2040 року.

Група вважає, що упаковка відіграє вирішальну роль у досягненні цієї мети.

Для Coca‑Cola Швеція стала першим ринком у світі, який перейшов на портфоліо ПЕТ, виготовленого зі 100% переробленого пластику, а її фабрика в Йордбро була однією з перших двох у групі CCEP, яка була сертифікована як кліматично нейтральна відповідно до Стандарту PAS 2060.

Coca-Cola прагне заохотити шведських споживачів багато разів наповнювати контейнери з напоями, щоб зменшити вуглецевий слід від упаковки та потенційне засмічення.

Споживачі АТС можуть придбати багаторазові контейнери для напоїв від GLACIAL, які ідеально підходять до продуктів Coca-Cola, оскільки вони зберігають напої холодними до 12 годин.

Загалом пропонується понад 60 смаків від кількох брендів, таких як Coca‑Cola, Fanta, Sprite, FuzeTea та Smartwater.

Споживачі також можуть наливати напої у свою власну тару.

Читайте також: Coca-Cola презентувала нову бренд-платформу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги