27 октября 2021

Carrefour впровадила послугу 15-хвилинної доставки онлайн-замовлень

Carrefour впровадила послугу 15-хвилинної доставки онлайн-замовлень
979

Торгівельна мережа Carrefour оголосила про запуск послуги Carrefour Sprint в колаборації з Uber Eats і Cajoo, завдяки якому група пропонує доставку повсякденних продуктів менш ніж за 15 хвилин. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Близько 2000 продовольчих і непродовольчих товарів будуть доступні через платформу Carrefour Sprint, яка спочатку охопить весь Париж, а також Булонь, Нейї та Левалуа.

Сервіс буде спиратися на мережу дарксторів  Cajoo по всій столиці, а також на мережу доставки Uber Eats.

До кінця року Carrefour сподівається запустити Carrefour Sprint в Ліоні, Бордо, Тулузі, Ліллі та Монпельє.

 «Як лідер у сфері доставки покупок додому у Франції, Carrefour прагне задовольнити всі очікування клієнтів, включаючи швидку торгівлю, — прокоментувала Елоді Пертюізо, директорка з електронної комерції, даних і цифрової трансформації Carrefour Group. - З запуском Carrefour Sprint ми пропонуємо споживачам якісну пропозицію, використовуючи ноу-хау Carrefour та партнерів. Тому ми раді зміцнити наше партнерство з Uber Eats та прискорити розвиток діяльності Cajoo».

Uber Eats вже пропонує послуги доставки з майже 1000 магазинів Carrefour у 160 містах Франції, з доставкою за 30 хвилин або менше. Роздрібні продавці розглядають Carrefour Sprint як крок вперед на цьому рівні обслуговування.

Читайте також: Угода століття розірвана: Auchan відмовилася від покупки Carrefour

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги