27 октября 2021

Mastercard хоче припинити випуск Maestro

Mastercard хоче припинити випуск Maestro
997

Mastercard незабаром планує припинити випуск відомих платіжних карток Maestro, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Нараз у всьому світі в обігу перебуває 400 мільйонів карток Maestro - бренду, який Mastercard представила 30 років тому. Проте незабаром успішну картку замінить нова дебетова карта під брендом Mastercard. Основна причина – розвиток електронної комерції.

За словами Анрі Дьюерхайда, керівника платіжної системи в Бельгії та Люксембурзі, Mastercard і Maestro завжди були двома різними брендами з належною платіжною мережею. «Мережа Mastercard удвічі більша і пропонує більше можливостей для обробки транзакцій електронної комерції. Через величезне зростання електронної комерції, особливо за останні кілька місяців, значення цієї мережі ще більше зросло», - зазначив він у коментарі для бельгійської газети De Tijd.

Перехід на нові картки, безумовно, матиме фінансові наслідки для банків і, можливо, для роздрібних торговців. Доведеться адаптувати і технологічні системи, і платіжні термінали рітейлерів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги