03 ноября 2021

Nike планує створювати віртуальний одяг та взуття

Nike планує створювати віртуальний одяг та взуття
1007

Компанія Nike подала пакет заявок на реєстрацію товарних знаків для цифрового одягу та взуття. Зокрема, йдеться про такі товарні знаки як Nike, Just Do IT, Jordan та Air Jordan, а також їхнє зображення, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на NewRetail.

Товарні знаки подаються на «віртуальні товари, що завантажуються, а саме комп'ютерні програми, що зображують взуття, одяг, головні убори, окуляри, сумки, спортивні сумки, рюкзаки, спортивний інвентар, предмети мистецтва, іграшки й аксесуари для використання онлайн і у віртуальних світах онлайн».

Таким чином, Nike готується до продажу своїх товарів в онлайн-іграх та онлайн-магазинах. Компанія вже співпрацювала з онлайн-іграми Fortnite та Roblox, коли гравці могли придбати брендовані кросівки й одяг для своїх ігрових персонажів.

Крім того, Nike шукає співробітників для роботи в цьому напрямку. Компанія нещодавно розмістила оголошення про вакансії віртуального дизайнера взуття й інших віртуальних дизайнерських ролей.

Читайте також: Nike випустить колаборацію з картковою грою UNO

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также