11 ноября 2021

Автовиробники планують витратити 515 млрд доларів на електромобілі

Автовиробники планують витратити 515 млрд доларів на електромобілі
882

Провідні світові автовиробники планують витратити до 2030 року 515 млрд доларів США на електромобілі й акумулятори для досягнення більш жорстких цілей з декарбонізації, що встановлюються різними країнами, та переходу на випуск виключно електрокарів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на NewRetail.

Менш ніж три роки тому обсяг таких інвестицій оцінювався в 300 млрд доларів. Лідером у цій галузі виступає німецький автоконцерн Volkswagen, який має намір витратити на електромобілі та акумулятори протягом найближчого десятиліття майже 110 млрд доларів. Сукупні витрати в цій сфері німецьких компаній, у тому числі Daimler і BMW, складуть до 2030 року 185 млрд доларів.

Американські гіганти General Motors і Ford планують витратити до 2025 року майже 60 млрд доларів на розробку та виробництво електромобілів.

Автомобільні компанії з Китаю за сприяння європейських та американських партнерів оголосили про вкладення в електрокари протягом найближчого десятиліття до 100 млрд доларів.

Відстають у цьому плані японські виробники. Сукупні зобов'язання Honda, Toyota Motor та Nissan у цій сфері досягають 40 млрд доларів.

У червні компанія Volkswagen заявила, що планує припинити виробництво автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року. Крім того, до 2030 року компанія має намір збільшити частку електромобілів у загальному обсязі продажів у цій частині світу до 70%, створити в Європі мережу із шести заводів із виробництва батарей для електромобілів.

Ціла низка провідних світових автовиробників вже оголосила про перехід найближчими роками на випуск електромобілів. Повністю перейти на виробництво електромобілів до 2030 року має намір компанія Rolls-Royce. Перейти до 2035 року переважно на випуск машин з електродвигунами розраховує, зокрема, американська автомобілебудівна компанія General Motors. Найближчими роками переорієнтуватися на виробництво таких транспортних засобів мають намір і такі британські автовиробники, як Jaguar Land Rover, Bentley Motors та McLaren.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги