Виноградісне відкриття «Сільпо» у Полтаві

21 листопада у Полтаві, у ТРЦ Конкорд за адресою: вул. Європейська, 60а, відкрився новий дизайнерський супермаркет «Сільпо», присвячений темі винограду. Це другий дизайнерський супермаркет мережі у місті, всього їх у Полтаві вже п'ять. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.
Назва торгового центру, у якому відкривається супермаркет - “Конкорд” є одним з поширених в Україні сортів винограду. Тому у інтер’єрі магазину дизайнери “Сільпо” використали “виноградісні” мотиви. На вході гостей зустрічає виноградна лоза, яка йде до фризу і багато різних об'ємних виноградинок на стіні. У залі у спеціальних діжках виграють червоне, біле й рожеве вино, а у відділі овочів та фруктів під стелею розміщені чотири світлових кола, присвячених різним сортам винограду. На шпалерах та колонах зображено декоративний дівочий виноград для створення враження тіні та живоплоту.
У магазині площею 800 квадратних метрів ви знайдете весь спектр смаків для ваших дегустацій. Тут крутиться гриль, подають страви з печі та лунає музика для розслабленого настрою і шопінгу. Новий «Сільпо» запропонує товари власного імпорту. Кулінарний відділ супермаркету, крім звичної української домашньої кухні, обіцяє щодня дивувати вас мозаїкою справжньої італійської піци. А ще у магазині є прогресивно-екологічне нововведення ― електронні цінники, що дають змогу скоротити витрати паперу й до того ж справді оперативно оновлювати ціни на товари.
Читайте також: «Сільпо» - серед найкращих роботодавців України
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: Новости ритейла, сильпо, Ритейл, что нового в ритейле Украины
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар