24 ноября 2021

Цілодобовий «Венеціанський карнавал» у новому супермаркеті в Броварах

Цілодобовий «Венеціанський карнавал» у новому супермаркеті в Броварах
754

У Броварах, 23 листопада відкрився новий дизайнерський супермаркет «Сільпо» в стилі «Венеціанського карнавалу». Це другий дизайнерський супермаркет мережі у місті, всього їх у Броварах вже три. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

До створення дизайну супермаркету команду «Сільпо» надихнув найвідоміший костюмований маскарад Італії. Простір та інтер'єр магазину наповнені головними атрибутами карнавалу – пишними костюмами, масками та віялами. Щоб підкреслити вишуканий асортимент «Сільпо», в супермаркеті розмістили як класичні карнавальні маски, так і з тематикою продуктів. Наприклад, маску сирної людини, маску-морозиво та маску із солодощами. 

Гості нового супермаркету цілодобово можуть стати учасниками костюмованого яскравого свята, яке відбувається щороку у Венеції напередодні Великоднього посту. А поринути в атмосферу карнавалу допоможе велике різноманіття продуктів власного імпорту з Італії на полицях «Сільпо».

Відділ гастрономії потішить смакові рецептори гостей італійськими (і не тільки) м’ясними виробами та сирами, а відділ кулінарії - стравами італійської кухні. В магазині можна придбати й гарячу духмяну піцу.

У супермаркеті площею 1660 квадратних метрів також розмістилися пекарня, м’ясний та рибний відділи. Якщо у гостей обмаль часу, до їхніх послуг – швидка доставка «Сільпо».

У магазині використовуються електронні цінники, що дозволяє скоротити витрати паперу й оперативно оновлювати ціни на товари. А щоб прискорити процес покупок працює 8 кас та 6 самокас.

Супермаркет у стилістиці «Венеціанського карнавалу» працюватиме цілодобово за адресою: м.Бровари, вул. Київська 156.

Читайте також: Виноградісне відкриття «Сільпо» у Полтаві

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги