13 грудня 2021

Німецька мережа супермаркетів Edeka виводить із асортименту продукцію PepsiCo

Німецька мережа супермаркетів Edeka виводить із асортименту продукцію PepsiCo
1702

Найбільша мережа супермаркетів Німеччини Edeka виводить із асортименту магазинів майже весь спектр продукції транснаціональної корпорації PepsiCo, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Мережа супермаркетів Edeka прибирає з полиць магазинів майже всю продукцію від PepsiCo. Справа в тому, що виробник безалкогольних напоїв та снеків не хоче поступатися вимогам щодо стримування зростання цін на товари нового європейського закупівельного альянсу Epic Partners (був заснований керівництвом Edeka влітку 2020 року, входять Picnic, Biedronka, Jerónimo Martins, Migros, ICA та Magnit). Крім того, Edeka також веде переговори з косметичною групою L'Oréal, внаслідок чого з полиць було знято близько 150 продуктів компанії.

Щорічні обговорення цінової політики призводять до конфліктів між великими виробниками та роздрібними торговцями у кількох європейських країнах. Наприклад, у Бельгії, де відразу кілька продуктів Nutella та Mondelez тимчасово недоступні на полицях магазинів Colruyt. Основна причина такого рішення: виробники наполягають на серйозному підвищенні цін на товари через різкі витрати на сировину і логістику. При цьому торгові мережі не згодні з вимогою постачальників перекласти різницю в ціні на покупців і приймають рішення прибрати з асортименту товари компаній, з якими не вдається дійти згоди.

Аналітики відзначають, що вчинок Edeka по відношенню до одного з найбільших постачальників товарів сучасного попиту є безпрецедентним: зазвичай роздрібні торговці обмежуються винятком з асортименту невеликої кількості товарів.

Читайте також: Edeka представляє новий асортимент веганських продуктів Vehappy

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також