28 грудня 2021

Інноваційною логістичною компанією визнано Sotass LLC

Інноваційною логістичною компанією визнано Sotass LLC
2665

26 листопада 2021 року під час Національної премії «Ukrainian Logistics Award – 2021», ініційованої В2В медіа групою TradeMasterGroup, в номінації «Інноваційна логістична компанія» переміг системний інтегратор в Україні Sotass. Нагородження відбулося в рамках «ХХVI Всеукраїнського Дня Логіста: Success stories у логістиці – 2021».

Взяти участь у премії могла кожна компанія, що надає рішення та послуги з логістики. Зокрема оцінювали постачальників IT-рішень для логістики та обладнання, 3PL операторів, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складських операторів, митних брокерів та учасники ЗЕД, а також інших учасників українського ринку логістичних послуг. Кожна із компаній могла взяти участь у 16 номінаціях – «Прорив у логістиці», «Найефективніша логістична компанія», «Найкращий логістичний перевізник», «Інноваційна логістична компанія», «Надійний партнер у логістиці», «Найбільш динамічна компанія в логістиці», «Лідер галузі», «Найкраща комплексна логістична компанія», «Найактивніша логістична компанія», «Лідер регіону», «Найстабільніша логістична компанія» та інших.

Оцінка учасників проводилась на основі даних про діяльність компанії за підсумками поточного року. Визначення переможців Національної премії включало заочну оцінку заявок, аналіз статистичної інформації, отриманої з відкритих джерел та за запитами до профільних відомств, а також оцінку партнерів, яким компанії надають свої послуги.

Sotass – наймолодший системний інтегратор на ринку логістики, що має настільки досвідчену команду професіоналів. Компанія була створена лише в середині 2019 року на базі одного рішення Instock WMS, але вже до кінця 2020 року зростання проєктів компанії становило 70% порівняно з аналогічним періодом 2019 року, це відбулось саме завдяки інноваційному підходу, до реалізації проєктів, де основою є місія компанії У портфелі з'явилося кілька нових рішень, таких як Zebra Technologies, Tridium Niagara, Логістичний консалтинг, друк та професійне маркування, розширився штат професіоналів та були отримані відповідні сертифікати від вендорів. Відбувся запуск сервісу підтримки рішення Instock WMS 24/7 в Україні. Сформувався департамент розвитку компанії, було прийнято брендбук, відбувся запуск корпоративного сайту, сторінки в мережах Facebook, LinkeIn, Youtube.

У 2021 році компанія отримала більш високий партнерський статус за рішеннями Zebra Technologies – business partner, реалізувала перший комплексний проєкт у складській логістиці (не просто впровадження системи, а й побудова та запуск ІТ інфраструктури складу, маркування стелажів та підлогового зберігання в умовах холодної логістики) і зараз триває реалізація двох нових комплексних контрактів у складській та виробничій логістиці в Україні. Рішення Tridium Niagara було змінено на рішення Dialog Semiconductor, що більше відповідає цінностям компанії. Представлено рішення EPG Lydia Voice, що функціонує більш ніж у 5 тестових проєктах в Україні. Розроблено рішення Instock Production і компанія працює над Fetch Robotics. Зростання проєктів компанії порівняно з аналогічним періодом 2020 року збільшилось на 37%. Тому цілком заслужено Sotass є найбільш інноваційною логістичною компанією.

Місія компанії – підвищувати ефективність та успішність замовників за допомогою впровадження інноваційних технологічних рішень.

Вітаємо команду професіоналів Sotass із перемогою та бажаємо й надалі створювати унікальні інноваційні рішення для логістичного бізнесу!

 

Читайте також: Шлях із виробництва на полицю, або співпраця на умовах контрактного виробництва

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також