30 декабря 2021

Масштабне оновлення магазинів «Комп’ютерний Всесвіт» або для чого мережі новий формат?

Масштабне оновлення магазинів «Комп’ютерний Всесвіт» або для чого мережі новий формат?
1857

Протягом 2021 року мережа магазинів «Комп’ютерний Всесвіт» продовжла активно оновлювати свої торгові точки, яких на сьогоднішній день – понад 80 у 17 областях України. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На чому роздрібна мережа робить акцент, визначаючи новий формат? У чому його переваги в очах споживачів? Яке торгове обладнання користується попитом?

За минулий рік «Комп’ютерний Всесвіт» модернізував близько половини магазинів. Деякі з них були повністю видозмінені та представлені у монохромній кольоровій гамі, інші зберегли базові кольори бренду – синій та білий. Суттєвих змін зазнав інтер’єр, зокрема - оформлення вітрин з відкритою викладкою, освітлення, декоративні елементи, гейм-зони. Важливо також оцінити та правильно використовувати інструменти, що допомагають клієнтові встановити кращий візуальний контакт з товаром.

Також в якості зовнішніх носіїв мережа продовжує застосовувати LED-екрани для анімованої презентації.  Це - ефективний інструмент для акцентування на ключових пропозиціях для клієнта, а також – зручний динамічний майданчик для комунікації з покупцем.

За словами Івана Кобилецького, керівника відділу маркетингу мережі «Комп’ютерний Всесвіт», у 2022 компанія робить ставку на повне оновлення формату магазинів. Основна мета компанії - розуміння свого клієнта, передбачення та задоволення його потреб шляхом створення максимально комфортних умов для вибору електроніки.

Читайте також: Кадрові зміни мережі «Комп’ютерний Всесвіт»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также