Auchan не відмовляється від спроб поглинути Carrefour

Незважаючи на те, що восени 2021 спроба французької мережі супермаркетів Auchan поглинути мережу Carrefour провалилася, рітейлер готує нову пропозицію для конкурента, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.
Сім'я Мюльє, що керує мережею Auchan, за підтримки інвестиційних компаній (CVC, KKR і CD&R) готова заплатити 23,5 євро за акцію Carrefour. 5 січня 2022 року на тлі цієї пропозиції акції компанії зросли в ціні на 6%.
Восени минулого року керівництво Auchan вже намагалося купити Carrefour по 21,5 євро за акцію. Після тривалих переговорів Carrefour відхилила пропозицію, але у грудні 2021 року з'явилися відомості про нові переговори між основними акціонерами обох компаній.
У випадку, якщо об'єднання мереж все ж таки відбудеться, обидва рітейлери стануть безперечними лідерами ринку Франції.
Читайте також: Carrefour посилить партнерство з Everli
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: Новости ритейла, ашан, карфур, Ритейл, что нового в ритейле Украины
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар