25 января 2022

Chanel відкрила новий комплекс ательє в Парижі

Chanel відкрила новий комплекс ательє в Парижі
1061

У 19-му окрузі Парижа розпочав роботу новий комплекс ательє французького модного дому Chanel. Він покликаний зберегти та розвивати мистецтво Métiers d’Art, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Під дахом комплексу le19M зібралося 11 .ремісничих майстерень, придбаних модним будинком, починаючи з 1985 року. Серед них вишивальна майстерня Lesage, виробник головних уборів Maison Michel, ювелірна компанія Goossens, виробник пір'я Lemarié, взуттєва майстерня Massaro, ательє плісування Lognon, виробник нижньої білизни Eres та інші компанії, що випускають вироби ручної роботи. Загалом вони об'єднують близько 600 працівників.

«Коли нам потрібно буде попрацювати, скажімо, з ювеліром Goossens, нам не потрібно буде для цього перетинати весь Париж, ми стукаємось у сусідні двері — і все готове, — каже Юбер Баррер, художній керівник компанії Maison Lesage. — Те саме і з пір'ям… Це надзвичайні умови для творчості та синергії».

Новий простір розробив архітектор Руді Річчіотті, оформивши зовні ансамбль переплетенням бетонних ниток, що символізують текстильні нитки. Площа семи поверхів, два з яких підземні, становила 25 тис. кв. метрів. На території комплексу розташувався сад площею 2,6 тис. кв. метрів, що відрізняється різноманітністю видів дерев та рослин та спроектований як самостійна екосистема.

Крім ательє, новий комплекс включає виставковий простір площею 1200 кв. метрів, відкритий для публіки. До 23 квітня 2022 року в галереї la Galerie du 19M працюватиме виставка l’Ouverture du 19M, присвячена архітектурним особливостям ремісничого комплексу та його резидентам.

Читайте також: Chanel оголосила про випуск нової косметичної еко-лінії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также