25 января 2022

Uniqlo випустила нову колекцію з Лувром

Uniqlo випустила нову колекцію з Лувром
985

Японський бренд Uniqlo випустив нову колекцію футболок The Louvre X Yu Nagaba у рамках партнерства з Музеєм Лувру. Учасником колаборації став японський художник Ю Нагаба, який переосмислив шедеври з музейних зборів у своєму авторському стилі, представляючи свіжий погляд на історичне західне мистецтво, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

«Коли я почав пробувати себе у техніці ілюстрації, заснованої на простих лініях, яку я використовую досі, першим зображенням для роботи стала Мона Ліза, – коментує колекцію художник Ю Нагаба. — Я подумав, що найкраще уявити цей образотворчий стиль вийде за допомогою впізнаваного та улюбленого образа. Тому для мене було особливо важливо і цінно повернутися до зображення Мони Лізи у цій колекції, і я справді насолоджувався процесом створення, уважно вивчаючи оригінальні витвори мистецтва».

В основі колекції є безліч напрямків, що об'єднують понад 35 000 творів з колекції Лувру, включаючи грецьку скульптуру, європейський живопис та єгипетське мистецтво. Ілюстрації Ю Нагаби мінімалістичні, але водночас сповнені повагою та захопленням першоджерелами.

Читайте також: Uniqlo попередила про підвищення цін

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также