28 января 2022

Hugo Boss провела масштабний ребрендинг

Hugo Boss провела масштабний ребрендинг
1296

Тепер до складу німецької компанії-виробника одягу та аксесуарів входять два окремі бренди: Hugo – для покоління Z, а Boss – для міленіалів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

Обличчям Boss стала модель Хейлі Бібер, а Hugo – танцівниця, акторка та модель Медді Зіглер. Hugo Boss одночасно запускає дві глобальні кампанії з реклами своїх брендів Boss та Hugo за участю безлічі зірок.

У рамках нових кампаній відбулася прем'єра історичного ребрендингу. Вперше за півстоліття компанія Hugo Boss оновила логотип свого базового бренду BOSS і одночасно провела масштабний ребрендинг усіх точок взаємодії зі споживачами.

Відповідно до стратегії розвитку бізнесу CLAIM 5 бренди Boss і Hugo отримують новий, сучасний образ, орієнтований на молодших споживачів і покликаний збільшити географію продажів. В основу розробки колекцій, ідейної концепції торгових точок та багатоканальних відносин зі споживачами ляже більш іронічна та невимушена естетика. При цьому збережеться прихильність брендів до принципів досконалості в одязі.

«Проводячи ребрендинг та запускаючи кампанії за участю зірок, ми відкриваємо абсолютно нову еру для брендів Boss та Hugo. Наша мета – зацікавити нові, молодші цільові групи, завоювавши їхню лояльність. Таким чином, обидві кампанії є важливим етапом для подальшого підвищення актуальності брендів та досягнення нашої мети – увійти до сотні провідних світових брендів у найближчі роки», – заявив Даніель Грідер, голова компанії Hugo Boss AG.

Героями рекламної кампанії весна-літо 2022 #BeYourOwnBoss, випущеної на честь ребрендингу Boss, стали моделі Хейлі Бібер, Кендалл Дженнер та Джоан Смоллс, репер Future, південнокорейський співак та актор Лі Мін Хо, італійський чемпіон з тенісу Маттео Берреттіні, тиктокер Хабі Лейм та інші. Зйомками керував фотограф Мікаель Янсон.

Крім того, у Boss оголосили про багаторічну співпрацю з тиктокером Хабі Леймом після його дебютної участі у показі на Тижні моди в Мілані. Тепер вони випустять спільну капсульну колекцію.

Читайте також: Hugo Boss перевершила цілі продажів на 2021 рік після рекордного четвертого кварталу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также