28 января 2022

Samsung прозвітувала про рекордний квартальний виторг

Samsung прозвітувала про рекордний квартальний виторг
1416

Південнокорейський виробник електроніки Samsung Electronics у четвертому кварталі 2021 року отримав рекордний виторг у розмірі $63,97 млн. Завдяки зростаючому попиту на техніку і чіпи компанія також наростила річний прибуток, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на WSJ.

Газета зазначає, що напівпровідникова промисловість нажилася на кризі пропозиції, викликаної пандемією - це дало великі фінансові можливості таким виробникам чипів, як Samsung та Intel.

Результати південнокорейської технологічної компанії виявилися вищими за прогнози аналітиків.

За четвертий квартал чистий прибуток виріс на 64% до 10,84 трлн вон (близько $9 млрд), порівняно з 6,6 трлн вон роком раніше. Виручка склала 76,57 трлн вон ($63,97 млн) в порівнянні з 61,6 трлн вон роком раніше. Це абсолютний рекорд компанії.

Операційний прибуток за жовтень-грудень 2021 року зріс на 53% у річному вимірі і склав 13,9 трлн південнокорейських вон ($11,6 млрд). Результат став максимальним із 2017 року. За підсумками всього 2021 року виторг виріс на 18% до 279,6 трлн ($233,4 млрд) — це також рекорд за всю історію компанії.

WSJ зазначає, що успіх Samsung пов'язаний з тим, що напівпровідникова промисловість починає збільшувати витрати, щоб випускати досконаліші чипи та розширювати потужності. Intel, що спеціалізується на мікропроцесорних чипах для ПК і серверів, була лідерами галузі майже всі останні три десятиліття, проте в 2017 і 2018 роках поступилася місцем Samsung. Зараз чипи Samsung більш поширені у цифровому світі, ніж мікропроцесори Intel, зазначає видання - компанія виробляє компоненти для таких гігантів як Sony та Apple. Саме сегмент напівпровідників дозволив компанії показати хорошу звітність: виторг від продажу напівпровідників у 2021 році зріс на 29% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склав 94,16 трлн вон, або $78,4 млрд.

Читайте також: Samsung може відмовитися від ОС Android

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также